AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

FAQ від гостей

FAQ

Продовжуємо відповідати на найпопулярніші питання в антикінотеатрі.

Питання: Чому не можна палити навіть Вейп?

Відповідь: На це є кілька причин.

Перша і основна причина про заборону паління у нас - це закон України. Ми його сильно підтримуємо і поважаємо тих людей, які не за своєю волею повинні ставати пасивними курцями. Тим більше, що в числі наших гостей так само є діти!

Другий привід не палити у нас - це те, що ми хочемо максимально зберегти чистоту і затишок, ну а сигаретний дим ніяк цьому не сприяє.

Третьою і найголовнішою причиною заборони паління у нас є пожежна безпека. Справа в тому, що наші зали обладнані великою кількістю техніки і для того, щоб вона ні в якому разі не стала предметом загоряння, ми оснастили як зали, так і коридори дуже чутливими датчиками диму. Вони спрацьовують на саму мінімальну його кількість, що викликає спрацювання системи і виклик пожежної бригади. Як правило, в вейпах дуже щільний пар на який датчик реагує.

 

Питання: Які знижки існують в антікінотеатре?

Відповідь: На щастя, їх кілька! Перерахуємо всі і розповімо умови:

  • «Дозвольте вас отхеппібездіть»

Знижка імениннику в день народження -15%. Діє тільки в цей день і за пред'явленню підтверджуючого документа.

  • «Rockfellow Friends»

Одноразова знижка в 10% - дається тільки найкрутішим і незабутнім гостям, яких ми щиро хочемо називати друзями. Не забувай її прихопити з собою, без пред'явлення нічого не вийде!

  • «Бонус + від Укрсиббанку»

Якщо ти вирішив розплатитися терміналом, а у тебе картка «УкрСиббанку», то ми з великим задоволенням зробимо тобі невеличкий подаруночок. Стандартні картки отримують знижку 10%, а ось платинум і голд 15%.

  • «KievGo»

Давним давно ми пообіцяли бути друзями для цих хлопців. Стримуємо обіцянки і даємо знижку власникам цієї карти в 10%.

 

Питання: Чому звук на рессивері не можна робити вище 45?

Відповідь: Тому що це фізика, друзі! :) Наш AV-ресивер може видати більший опір ніж можуть прийняти колонки. При порушенні цього правила безпеки, колонки просто згорять.

 

Питання: Як забронювати кінозал в антикінотеатрі? І чи можна приходити без попередньої броні?

Відповідь: Проконсультувати, дізнатися наявність вільних залів ти можеш і через соц. Мережі. Але бронь проходить тільки за телефоном через наших менеджерів. Май на увазі, що для поліпшення обслуговування або роз'яснення непорозумінь, ваша розмова може бути записана. Якщо ти вирішив завітати до нас «на вогник» просто проходячи повз, то ми звичайно будемо раді твоєму візиту. Але знай, тільки щасливчик може вгадати так, щоб потрібний зал був в цей час вільний. Отож не ризикуй, бронюй заздалегідь!

 

Питання: Чи є відеокамери в кінозалах?

Відповідь: Ні! Нам абсолютно не потрібно знати, як ви відпочиваєте або як танцює ваш колега! Тим більше, що це повністю порушує ваші права. Нагадаємо, що ви берете в оренду кінозал, а значить, несете повну відповідальність за його збереження і порядок в ньому.

Оцінка: 
Голоси відсутні
FAQ від гостей
FAQ від гостей400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-01-21https://antikinoteatr.com/faq-vid-gostey