AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 запитань від наших гостей

За три роки команда Rockfellow TEAM отримала мільйони телефонних дзвінків і візитів до нас. Ми постійно консультуємо, запрошуємо, пояснюємо і уточнюємо всі нюанси і побажання від вас. Деякі з них ми чуємо так часто, що підготували ТОП питань, які отримуємо і готові відразу на них відповісти!

1. За скільки часу необхідно бронювати зал і як це відбувається?

ВІДПОВІДЬ: У різний час, дні тижня, пори року у нас різна завантаженість залів. Наприклад забронювати зал на вихідні влітку набагато простіше ніж зробити це восени і взимку. Тому якщо ви все ж хочете провести вечір у нас, то подбати про це потрібно за пару тижнів. Якщо мова йде про денний часу в будні, то забронювати зал за тиждень раніше - більш реально.Достаточно просто зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Менеджер підбере потрібний час і зал, уточнить всі деталі вашого часу, розповість про всі умови і правила закладу.

Бронь зала Рокфеллоу

2.Чи можна в зал на певну кількість осіб прийти більшою компанією?

ВІДПОВІДЬ: Ні! Це принципова позиція нашої команди. Всі зали розраховані так, щоб всім було комфортно. На це впливають кілька факторів - кількість посадкових місць і їх розстановка в залі, потужність вентеляціонной системи, збереження залів від несподіваних ушкоджень.

Зал на определенное количество людей

3. Що можна приносити з собою і чому в нашому закладі не п'ють алкоголь хлопці не досягли віку 21 років?

ВІДПОВІДЬ: Можна приносити все, що душа ваша побажає, хоч борщ в баночці! Мало того, ми надамо посуд, щоб вам було зручніше і красивіше їсти і пити. Єдине і категоричність правило для вас - це ми ніколи не дозволимо пити алкоголь (не має значення який), якщо вам ще немає двадцяти одного року. Чому? Тому що репутація нашого закладу і комфорт всіх гостей для нас найважливіше, тільки усвідомлені, дорослі люди, можуть взяти відповідальність за алкогольне стан своїх гостей. Нагадаємо, що при порушенні цього правила, адміністрація має право відмовити в обслуговуванні і зупинити сеанс.

Алкоголь

4. Умови знижки до дня народження?

ВІДПОВІДЬ: Нам дуже приємно, що святкування свого дня народження у нас, стало традицією у багатьох з наших гостей! Як і каже наша рекламка в слайдері, ми даруємо скідончік -15% кожному з гостей, хто святкує в день народження! Зверніть увагу, що знижка діє тільки один день і надається тільки по пред'явленню підтверджуючого документа. Сторінки в Фейсбуці і інших соц.сетях не є документами! :)

5. Ми хочемо провести дитячий день народження, хто нам може в цьому допомогти?

ВІДПОВІДЬ: Відразу хочемо звернути увагу на те, що дітки до 12 років не можуть залишатися самі в залі без нагляду дорослого. Думаємо, ви самі розумієте чому. Ми знаємо, що деякі з батьків теж хочуть розслабитися в день народження свого чада, трохи випити і відсвяткувати, тому ми продумали додаткову послугу - провідний дитячого заходу. Це не аніматор і в костюмі Лунтика ви його точно не побачите. Але це та людина, яка може організувати діточок, розділити їх на команди, провести змагання на основі наших відео ігор. Діти залишаться задоволені, а нервові клітини батьків цілі!

Детский День Рождение в антикинотеатре

З додаткових послуг можемо запропонувати - прикраса кінозалу, випічка від нашого кондитера, запрошення для гостей і фотограф, який допоможе запам'ятати цей яскравий день!

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 запитань від наших гостей
ТОП-5 запитань від наших гостей400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/top-5-zapytan-vid-nashyh-gostey