AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Краща добірка фільмів-катастроф. Саме нове і цікаве

Як би не було сумно, але все те, що передбачали вчені про катастрофічний нашестя на всю планету - збулося. Міста почали валитися один за одним. А для того, щоб знайти якийсь вихід потрібно об'єднатися всім світом, що і було зроблено. Представниками 17 країн було прийнято рішення про розробки супутників, які зможуть контролювати погоду, починаючи від температури і закінчуючи показниками вологості з тиском.

 

1. В ім'я порятунку 2018 Швеція

Люди Швеції змушені терпіти ряд катастроф через провини невідомого їм противника. Кожен бореться за своє життя, як може. Піаніст Алекс, в тому числі. Всі його дитинство пройшло в постійних знущаннях свого батька-деспота. А коли хлопцеві вдалося втекти від нього в Стокгольм, то початок зі світом відбувається ряд катастроф. У той же час, через смерть матері Алекс знову повертається в рідні місця, де зустрічає свою любов, не покидає його з юності. Але як же захиститися самому і захистити Анну?

 

2. Пограбування в ураган 2018 США

Національною службою метеорології було послано повідомлення про те, що насувається шторм. Тільки ось шторм був трохи недооцінений працівниками служби і самими людьми. Адже ураган мав силу набагато більше, ніж його попередник. Але для грабіжників це лише привід добре замести сліди злому в Казначейство, з якого вони планують винести не один мільйон доларів. Для здійснення свого плану в службу був засланий своя людина. Але, передбачлива Кейсі, що працює агентом, поміняла пароль і вирішила протистояти злочинцям.

 

3. Розлом 2018 Норвегія

Колись Крістіану вже довелося рятувати безліч людей і свою сім'ю від нереально сильного цунамі. Після того він замкнувся в собі і був не надто товариським. Але в зв'язку з недавнім поштовхом в підземці, після якого Крістіан здогадався що це перший сигнал навали чергового цунамі, він знову буде намагатися врятувати своїх близьких і тих, кому він ще зможе допомогти.

 

4. Глибоководний горизонт 2016 США

Фільм заснований на реальних подіях і його сюжет змусить багатьох переосмислити своє життя. Працюючи нафтовиками, не всі розуміють небезпеку цієї справи або може не всі близькі добре розуміють і цінують те, що роблять їхні рідні. І ось відправляючись на своє щоденне завдання, цим хлопцям доведеться, жертвуючи собою рятувати безліч життів, так як то що станеться не можна виправити. Після перегляду фільму, за задумом режисера кожному потрібно замислитися над своїми діями і над їхніми наслідками. Адже все що ми робимо, ми відповідаємо за це.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Краща добірка фільмів-катастроф. Саме нове і цікаве
Краща добірка фільмів-катастроф. Саме нове і цікаве400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-12-23https://antikinoteatr.com/krashcha-dobirka-filmiv-katastrof-same-nove-i-cikave