AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Краща добірка містичних фільмів за останні два роки (2018-2019)

Хмарно таємниця і загадки, незрозумілі події і дивні звуки - все це найкращим чином показано в сюжеті цих фільмів. Справжні цінителі містики точно оцінять цю добірку фільмів, так як тут Ви знайдете все саме нове і цікаве.

 

1. Кладовище домашніх тварин США

Колись Стівен Кінг написав роман про старому кладовищі, що має силу повертати до життя своїх мешканців. Саме цей роман і втілили на екрані. Сюжет починається з того, що улюбленець кіт гине і його ховають на цьому дивному кладовищі. Але незабаром кіт повертається, і, на жаль не просто так, щоб знову порадувати своїх господарів, а навпаки ...

 

2. Омен: Переродження США

Через деякий час мама одного, не по роках розумного хлопчика, стала помічати якісь дивні речі за своїм сином. Він став дратівливим і всі його вчинки не мали благих намірів. Жінку переконують в тому, що в її сина вселилася душа іншої людини. При цьому ця людина була злим і не добрим.

 

3. Сага про чудовисько. Сутінки США

Маленька дівчинка була улюбленицею в родині, поки не почався її перехідний вік. Тоді з дівчинкою почали відбуватися дивні речі і, щоб притупити її гормони батько вводить спеціальні препарати дочки. Але від такого життя її рятує жінка-шериф. Правда, тільки через деякий час жінка помітила дивні особливості Анни, проти якої буде все місто. Як врятувати Анну і чим їй допомогти нікому не відомо.

 

4. Мара. Пожирач снів Великобританія

Чому Кейт вирішила не спати? Та тому, що всупереч своїм переконанням про неіснування демона Мари, їй довелося з ним зустрітися. Тільки от не всі люди вірять в нього. І хтось вважає, що це повна маячня. Адже багатьом з нас доводилося різко прокидатися від сну, і потім важко було прийти в себе.

 

5. Тонка людина США

Переглянувши ролик про те, як якийсь демон викрадає людей, дівчатам-старшокласниця не дуже віриться в такий, на їхню думку, марення. І вони приймають рішення перевірити це, викликаючи демона. Після чого однією з дівчаток просто не стало. Батько шукає доньку і звинувачує її подруг в тому, що з нею сталося. А ті в свою чергу так само намагаються розшукати зниклу однокласницю.

 

6. Пакт Іспанія

Моніка працює адвокатом і сама виховує доньку, яка з народження страждає на діабет. Вона завжди її контролює і навіть надмірно, що призвело до втечі дочки з дому. В результаті такого зникнення дочка Моніки знаходять на покинутому заводі, тільки ось вона в комі. Так як лікарі нічого доброго не прогнозують, мати вирішується на операцію з демоном, що вимагає натомість душу жінки. Але що не зробиш заради своєї дитини.

Оцінка: 
Середнє: 2 (2 голосів)
2 2 5
Краща добірка містичних фільмів за останні два роки (2018-2019)
Краща добірка містичних фільмів за останні два роки (2018-2019)400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-12-14https://antikinoteatr.com/krashcha-dobirka-mistychnyh-filmiv-za-ostanni-dva-roky-2018-2019