AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

"Кампарі TON": що таке і як правильно його пити

В основному Сampari досить пізнаваний за рахунок свого неперевершеного рубінового кольору, який відмінно помітний в пляшці. Своєрідний присмак даного напою запам'ятовується надовго навіть після першого вживання. Його популярність регулярно зростає по всьому світу, і вже все рідше можна почути запитання: «А що таке Кампари?». Однак його споживання зажадає конкретної культури. Адже від цього в значній мірі залежить цілісність смакових відчуттів.

Кампарі TON

Так все ж, що це таке?

Bitter Сampari це 25% лікер, який виробляють в Італії з 20 різновидів плодів фруктів, прянощів і різних трав. Виробник зберігає в таємниці його рецепт, відомо лише те, що гірчинка викликана входять до складу гірким апельсином з Середземномор'я.

Колір лікеру на сьогоднішній день досягається завдяки штучним пігментів, а до 2006 р застосовувався натуральний кармін. Варто також відзначити, що тривалий час існувала думка, що в ньому міститься галюциногенний наркотик, проте за підсумком численних досліджень даний слух не підтвердився.

Власною назвою Сampari зобов'язаний Гаспаре Кампари, який був власником кондитерського ларька і обожнював поєднувати спиртні напої. Саме він в 1860-м р розробив його рецептуру і, оцінивши чудові можливості, створив масштабне виробництво.

Кампарі TON з вишнею

Пити Лікер Сampari: Як правильно?

1. Без добавок. Для того щоб сприяти поліпшенню апетиту, охолоджені лікер слід пити перед їжею. Достатнім буде лише 20-30 мл. Сampari в чистому у вигляді. Пити його потрібно маленькими ковтками з чарочок з кубиками льоду, а заїдати різними фруктами, але краще саме цитрусовими.
2. У розведеному варіанті. Він розлучається різними свежевижатими соками в пропорції 2: 1. Найбільш добре підходять сік з цитрусових або вишні. В даному варіанті гіркоту і фортеця майже пропаде. У спеку це незамінний напій дозволяє втамувати спрагу. За допомогою поєднання із спиртним 1: 1 виходять прекрасні коктейлі.

 Кампари класичний

Деякі рецепти, які можна приготувати вдома

1. Negroni. У фужер налити 30 гр. Сampari 20 гр. джина і 30 гр. білого вермуту. В якості прикраси можна застосувати шматочок лимона або апельсина.
2. Білий Сampari. У фужер з кубиками льоду налити 50 гр. сухого білого вина і 20 гр. Сampari. Потім обережно перемішати.

МИ ЗМІШУЄМО ЙОГО З ТОНІКОМ І ВЖЕ ТОЧНО ЗНАЄМО, ЩО ЦЕ СМАЧНО.

Більше цікавих статей від Антікінотеатра «Rockfellow» можна знайти в розділі «Блог».

Оцінка: 
Середнє: 3.3 (8 голосів)
8 3.3 5
"Кампарі TON": що таке і як правильно його пити
"Кампарі TON": що таке і як правильно його пити400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/kampari-ton-shcho-take-i-yak-pravylno-yogo-pyty