AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-10 фільмів 2019 року через жанру кримінал

Кримінал - це саме те, що так притягує до себе глядача. Адже в ньому безліч інтригуючих моментів, які змушують напружити мізки, і уявити себе в ролі детектива або ще кого-то героя.

 

1. Джон Вік 3 США Триллер

Наш головний герой є одним з найбільш, так би мовити «профі» своєї справи - він кілер. Але так як він любить порушувати правила таких ігор, то самі ж замовники засудили його до смертної кари. Тільки чи вдасться їм зловити нашого героя залишається питанням.

 

2. Мистецтво обману США Комедія

Перш ніж покинути професію афериста, нашому герою належить зробити одну справу. Тільки всупереч всім попереднім його витівок, тут все дуже серйозно і не так просто як здається на перший погляд.

 

3. План втечі 3 США Триллер

Здавалося б, що для Рея Бреслін - кращого майстра пагонів немає нічого неможливого. Йому належить знайти дочку одного важливого людини, яку хтось викрав. Проникнувши в одну дуже серйозну в'язницю, нашому герою доведеться зустріти хлопця, який виявиться сином давнього ворога.

 

4. Стриптизерши США Комедія

Зневірившись у своїй професії, група стриптизерок приймає рішення як розбагатіти і разом з тим відплатити нахабним клієнтам. В їх план входить заволодіння банківськими картками своїх «поганих» клієнтів.

 

5. Отруйна троянда США Триллер

Приватному детективу доводиться повертатися до свого рідного міста, що окутаний не однієї таємної щодо загадкових зникнень жертв перш, ніж їх уб'ють. Тільки ось починаючи з цим розбиратися, якимось чином спливає і ім'я його дочки - давно зниклої.

 

6. Потрійна загроза Таїланд трилер

Молодій дівчині, доньці одного відомого в Китаї людини, доводиться боротися зі злочинним світом. В ході своїх дій вона сама стане чийсь мішенню, яку будуть захищати троє хлопців.

 

7. Золота рукавичка Німеччина Драма

Будучи простим скромним робочим ніхто ніколи не подумає про те, що саме така людина може бути серійним вбивцею. Саме він, запрошуючи дам до себе дамою вбивав їх, якщо все йшло не так як йому хотілося.

 

8. Клуб анонімних кілерів Великобританія Триллер

Будучи кілерами, таким людям так само потрібно мати свою спільноту, де можна буде знайти підтримку один в одного. Тільки і в цьому співтоваристві можуть бути свої власні інтриги, розгадати які хоче кожен член такої групи.

 

9. Гангстер, кол і диявол південна Корея Триллер

Будучи ватажком мафії можна так само стати чийсь жертвою, випадково вижила. Для того, щоб хоч якось відновити своє становище, нашому герою доводиться працювати разом з детективом, таким чином, помщуся своєму кривднику.

 

10. Відчайдушні шахрайки США Комедія

Дві героїні цього фільму є такими різними і такими схожими в своїй професії. Їм разом доведеться трохи співпрацювати, таким чином, домігшись чогось.

Оцінка: 
Середнє: 4 (1 голос)
1 4 5
ТОП-10 фільмів 2019 року через жанру кримінал
ТОП-10 фільмів 2019 року через жанру кримінал400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-01-14https://antikinoteatr.com/top-10-filmiv-2019-roku-cherez-zhanru-kryminal