AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі фільми про реальних людей, що змінили світ

Те що на екрані свого телевізора ми можемо бачити звичайну людину, яка в одну мить перетворюється в якогось супергероя, давно стало звичною справою, мало кого дивують. А ось ті люди, які і справді змінили світ своїми діями багатьом людям так і не відомі. Ця добірка змусить багатьох поглянути на світ по-іншому.

 

1.Суфражістка

Не зовсім віриться в той факт, що колись жінки були такими безправними, що вони не мали навіть права голосу на виборах. Все що їм доводилося робити, так це виховувати дітей і займатися будинком. Еммелін Панкгерст - це реальна жінка, яка першою заявила про права жінок взагалі. Саме її взяли за приклад в цьому фільмі.

 

2. Людина, яка врятувала світ

Нікому невідомо, яким би міг бути світ, якби не наш герой. Все відбувається в 1983 році в самому кінці війни між СРСР і США. Ці дві великі країни так лякали своїми ядерними киями, що багато людей боялися цього. Особливе загострення ситуації сталося в момент, коли на одному з пунктів Радянського Союзу заробила попереджувальна система про те, що провіщає атомне нападу з боку США. Тоді Станіслав Петров (радянський офіцер) не вірячи в помилку попереджувальних приладів, фактично попередив можливу атомну війну.

 

3. Походження

Чарльз Дарвін - це вчений-натураліст. Саме про нього буде цей фільм. А також про те, як ця людина заперечував причастя Бога до створення людства, підтверджуючи те науково. Це змінило багатьох людей і їх поняття релігії. Але найцікавішим є те, що його дружина. Найулюбленіша у всьому світі була дуже релігійною жінкою.

 

4. Гра в імітацію

Професор Алан Тьюринг сприяв тому, що Друга світова війна закінчилася так як ми це знаємо. Саме ця людина і його помічники розгадали шифр однієї машини, за допомогою якої німці ділилися таємницями. Тут буде порушена і особисте життя героя, але той все ж повністю віддається розгадки цієї машини. Робота цих людей в корені все змінила - противник був розсекречений.

 

5. Лінкольн

Авраам Лінкольн - це американський націоналістичний герой. Саме він визволяв першим американських рабів. Цей фільм покаже той момент життя героя, коли він був найвідомішим. Саме тоді він створює указу про те, щоб не було рабства і зупиняє війну між самими громадянами. І все це відбувається в той момент, коли його син хоче піти на фронт.

 

6. Небезпечний метод

Зигмунд Фрейд - його називають батьком психоаналізу. Історія про те, як він лікує одну дівчину від проблем з постійними істеричними припадками. А так же як їй вдалося стати його партнером і помічником. Все це відбувається в той момент, коли учень доктора вибирає інший шлях, залишаючи свого наставника.

 

7. Теорія всього

Стівен Гокінг - це вчений, який робить науку дуже популярною. Саме він на своєму прикладі показує і доводить всьому світові про те, що людина всесильний і може набагато більше, ніж йому здається. Його історія про те, що все дається не просто так, але в той же час немає нічого неможливого. До того ж він потім буде хворий.

 

8. П'ята влада

Джуліан Ассанж - це людина, яка увійшла в історію як той, що бореться за права людей. Саме він покаже, як несправедливі наша влада в усьому світі і що вони можуть приховувати. Допоможуть йому волонтери з усього світу.

Оцінка: 
Середнє: 1 (1 голос)
1 1 5
Кращі фільми про реальних людей, що змінили світ
Кращі фільми про реальних людей, що змінили світ400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-10-04https://antikinoteatr.com/krashchi-filmy-pro-realnyh-lyudey-shcho-zminyly-svit