AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Чого чекати від Mortal Kombat XI

Минуло менше місяця з моменту виходу нової версії MK, а гра вже встигла обзавестися великим числом шанувальників, які проводять дуже багато часу за віртуальними поєдинками. Давайте ж розберемося, ніж так підкуповує гра навіть найдосвідченіших геймерів, яких просто неможливо чимось здивувати.

персонажи mkБойова система

Природно, вона є основним чинником ігрового процесу. Розробники постаралися реалізувати якомога більше нових прийомів, забезпечивши їх соковитою анімацією, від якої просто неможливо відвести погляд. При цьому в новій грі було використано як абсолютно нові ідеї, так і кілька оновлені старі напрацювання. Наприклад, тепер гравець дійсно може відчувати вагу свого персонажа, який став пропорційний розмірам, показаним на екрані. Вишенькою на торті можна вважати знамениті фаталити, що перетворилися на справжнісінькі, хоч і дуже жорстокі, подання.

Персонажі

На даний момент до послуг гравців є 25 персонажів, готових розібратися між собою, хто ж з них найкрутіший. Також відзначимо, що Шао Кан доступний тим, хто купив гру за попереднім замовленням. Але не варто хвилюватися, вже зараз розробники обіцяють безліч оновлень, які повинні значно розширити пул можливих бійців.

Графіка

Це одне з найголовніших переваг даної гри, адже візуальне виконання перевищило очікування навіть самих оптимістичних фанатів. Розробникам вдалося довести до досконалості актуальну версію движка Unreal, що видає небувалу деталізацію як персонажів, так і оточуючих їх арен. Окремої згадки заслуговує відмінна лицьова анімація, що робить героїв гри більш живими.

графика mkСюжет

Мало хто знає, але вже кілька частин знаменитий файтинг має цілком виразну сюжетну частину. За фактом, вона складається з цілого ряду відеороликів, які розповідають історію, перемежёванних класичними боями зі штучним інтелектом. Сюжет, звичайно, не може похвалитися оригінальністю, але за рахунок своєї швидкоплинності не дає гравцеві занудьгувати, досить швидко приводячи його до завершення.

Що в підсумку

Як висновок можна сказати, що дана гра може цілком заслужене вважатися однією з кращих на сьогоднішній день. Так, вона не робить ніяких значних проривів в жанрі. Швидше їй просто вдалося довести старі ідеї і доопрацювання до максимального рівня реалізації, а це вже дуже непогано.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Чого чекати від Mortal Kombat XI
Чого чекати від Mortal Kombat XI400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-05-15https://antikinoteatr.com/chogo-chekaty-vid-mortal-kombat-xi