Глінтвейн це напій, який став, улюблений багатьма в холодну пору року. Його можна знайти практично в будь-якому кафе, адже завжди знайдуться відвідувачі бажаючі зігрітися, і насолодиться смачним напоєм з червоного вина і спецій. Але мало хто знає, що він має багату історію, яку ми і пропонуємо Вам розглянути.
Даний напій вже досить давно став невід'ємною складовою столиці Австралії і в перекладі означає «Палаюче вино». Однак, вперше згадка про цей напій було виявлено в книзі невідомого римського мешканця, де був описаний рецепт «вина зі спеціями», які в той час обходилися досить дорого і зраджували вину «благородство смаку». Нагрівати же напій з вина почали в Німеччині, Великобританії і Скандинавії лише в 17 столітті. Саме тут почали пити підігріте вино, додаючи в нього спеції. Таким чином, зародився традиційний спосіб виготовлення. В подальшому в рецептурах почали застосовувати марки вин "бордо" і "кларет", а також мед, кардамон, корицю і так далі. На даний момент приготування даного напою не пов'язано з шедеврами і дорожнечею. Його готують з використанням червоного сухого вина з горіхом мускату, гвоздикою і водою. Але при цьому варто відзначити, що кожен має право на експерименти для створення неперевершеного смаку для себе.
Деякі нюанси при приготуванні
Приготувати даний напій досить просто, проте необхідно бути пильним до дозі спецій. Приділіть 1/4 години його приготування і потім насолоджуйтеся ароматом і присмаком.
Вино. Найбільш просте столове. Обсяг виходячи з числа випивають або особистих переваг.
Вода. На 1 літр вина 200 гр. води.
Спеції Вони беруться згідно персонального присмаку. Але не дивлячись на це існує базовий склад: гвоздика, кориця і цукор. Основне правило з ними доза, так як вони призначені для того щоб розширювати і покращувати букет вина.
Температура. Вельми важливо дотримуватися температури до 70 градусів Цельсія. Це дозволить повністю розкритися смаку вина і спецій. Варто зазначити, що не можна допускати закипання т.к напій буде зіпсований.
Насичений смак: як досягти
У приготуванні глінтвейну є парочка секретів. До них відносяться:
- необхідно тривалий час підігрівати вино зі спеціями на невеликому вогні;
- або підігріти вино на великому вогні, але потім дати йому трохи постояти (тільки дивіться, щоб не охололо). Також якщо буде використовуватися свіжа цедра, може появітcя гіркоту;
- зробити висококонцентрований сироп з прянощами і об'єднати з вином.
Глінтвейн відмінно бадьорить, зігріває в холодну погоду і підносить почуття літнього тепла, огортаючи запахом прянощів.
Більше цікавої інформації від Антікінотеатра Рокфеллоу Ви знайдете в розділі "Блог"
Обговорення
0
Коментарів немає