AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Гарячі ігрові новинки 2018

Відеоігри давно вже перестали бути чимось незвичайним, поступово ставши ще однією частиною сучасного мистецтва. При цьому це досить різноманітна індустрія, яка задовольнить любителів захоплюючого ігрового процесу, глибокого сюжету і так далі. Давайте ж згадаємо, чим же відзначився пішов 2018 рік у плані ігрових новинок.

god of war God of war

Без перебільшень - це справжній шедевр від світу комп'ютерних ігор, що практично не має ніяких недоліків. Гра може похвалитися стильним графічним виконанням, грамотно підібраним звуковим і музичним супроводом, а також цікавим сюжетом і ігровим процесом, здатним принести задоволення як досвідченим гравцям, так і любителям. Відзначимо, що проект був гідно оцінений критиками, що призвело до величезної кількості номінацій на гру року.

detroit become humanDetroit: Become Human

У цьому проекті розробникам вдалося досягти максимальної реалістичності в плані побудови світу і взаємодії персонажів між собою. У підсумку перед гравцем постає інтерактивний фільм, що розповідає про проблеми штучного інтелекту і піднімає безліч цікавих філософських думок. Природно, в доповненні до цього йде кілька десятків годин різноманітного геймлея, чудово прописані діалоги і багато іншого.

spider manSpider Man

Дана гра змогла піднятися не стільки на хвилі популярності фільмів Marvel, скільки завдяки чудово відпрацьованому відкритого світу. Вона по-справжньому розкриває всі можливості консолі, видаючи яскраву і насичену картинку.

far cry 5Far Cry 5

У новій частині вже класичної серії шутерів від першої особи головному герої належить підійматися на вишки і захоплювати аванпости на тлі північноамериканських пейзажів. Крім дійсно унікального геймплея, гравця чекає захоплююча історія, що розповідає про боротьбу з релігійною сектою, члени якої збираються захопити цілий штат. Особливістю гри можна назвати можливість проходження в кооперативному режимі.

assassins creed odysseyAssassins Creed Odyssey

Чергова частина популярної серії ігор від Ubisoft на цей раз перенесе нас в середньовічну Грецію, дозволивши взяти безпосередню участь в протистоянні Спарти і Афін. Природно, розробники постаралися максимально урізноманітнити ігровий процес і сюжетну складову, додай безліч активностей, крім основної лінії оповіді. Багато в чому, з цієї причини критики називають гру античним Відьмак.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Гарячі ігрові новинки 2018
Гарячі ігрові новинки 2018400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-04-17https://antikinoteatr.com/garyachi-igrovi-novynky-2018