AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-10 фільмів, в яких знімався всіма улюблений Кіану Рівз (частина 1)

Цей кіноактор відомий багатьом кіноманам, та й не тільки. Його участь була в багатьох фільмах і серіалах. Деякі фільми з його участю відносять до класики світової кінематографії.

 

1. Молода кров 1986

Цей фільм про молодого хлопця-хокеїста, мрія якого прославиться в цьому виді спорту. Але все не так просто, як би йому хотілося. Незважаючи на другорядну роль в цьому фільмі, вона стала першою його роллю в повнометражних фільмах.

 

2. Подорож в казку 1986

Цей фільм вважається дитячим, але навіть дорослі дивляться його з великим задоволенням. Ця історія про дітей, які потрапили в Країну іграшок і намагаються врятувати її. Цікавим фактом тут є те, що в ролі напарниці Рівза була молода Дрю Беррімор.

 

3. На березі 1986

У цій драмі йтиметься про підлітків і про вбиту своїм хлопцем дівчині. Компанії цих підлітків потрібно буде визначитися повідомляти про це поліції або промовчати. Ця історія заснована на реальних подіях, коли трапилася така ж історія серед 16-річного хлопця і 14-річної дівчинки. Тоді реальні діти нічого нікому не сказали ...

 

4. Минулої ночі 1988

Наш головний герой грає роль старшокласника, що прокинувся незрозуміло де і на якийсь дорозі. Він буде намагатися все згадати і розібратися в тому, що з ним сталося.

 

5. Вічна пісня 1988

У цій драмі розповідається історія про одному хлопцеві, що вчинила самогубство і про його друга. Якраз цей друг, наш герой, взяв на свої плечі багато обов'язки загиблого друга. Це призведе до того, що хлопцеві доведеться пережити все те, що переживав його друг. Це хороший приклад того, що призводить дітей до таких вчинків і як це відбивається на їх друзів.

 

6. Принц Пенсільванії 1988

Ця кінокомедія про те, що одному хлопцеві дуже знадобилися гроші. І в зв'язку з цим, він викрадає власного батька. Але ніхто не збирається за нього платити. Що ж тепер робити хлопцю ...

 

7. Неймовірні пригоди Білла і Теда 1989

Оболтус - це саме та роль, яку відіграє наш герой. Він і його друг з метою написання доповіді переміщують героїв минулого в сьогодення. Але все відбувається не зовсім так, як вони це уявляли. Їм доведеться боротися з самими собою.

 

8. Налаштуйте радіоприймачі завтра 1990

Головний герой працює на радіостанції. До нього приходить відомий письменник, який в кожному ефірі зачитує частину свого роману. Але раптом цей письменник вирішує все змінити і він, розповідає про кохання нашого героя до його зведеної тітки. А в свою чергу не відразу розуміють як стали головними героями.

 

9. Мій особистий штат Айдахо 1991

Ця історія про дуже різних хлопців і їхніх долях. Але доля зводить їх разом, та так, що кожному глядачеві буде над чим подумати.

 

10. Дракула 1992

Граф Дракула планує покупку житла в самому серці Англії - Лондоні. Яким чином в цьому буде замішаний молодий юрист, належить дізнатися глядачеві.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-10 фільмів, в яких знімався всіма улюблений Кіану Рівз (частина 1)
ТОП-10 фільмів, в яких знімався всіма улюблений Кіану Рівз (частина 1)400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-10-04https://antikinoteatr.com/top-10-filmiv-v-yakyh-znimavsya-vsima-ulyublenyy-kianu-rivz-chastyna-1