AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Нові фільми з жанру драми, що вийшли в 2020 році

Дивитися фільми з драматичним сюжетом подобатися багатьом. Це дає можливість співпереживати героям і переоцінювати своє життя, розуміючи що не все так погано. Та й іноді сам настрій буває таким, що так і хочеться подивитися якусь драму, трохи поплакав ...

 

1. Зима Росія

Всі події розгортаються так, що ставши випадковим свідком вбивства свого батька наш герой прагне помститися вбивцям. І найсумніше, що вбивці це підлітки, які не мають відповідати за свої вчинки. Але жорстокість цих підлітків вражає. Вони розуміють, що їх бачили і намагаються усунено бажаного свідка. Наш герой не з боягузливих і він більше всього на світі хоче покарати хлопців за вбивство свого батька.

 

2. Небезпечна роль Джин Сіберг Великобританія, США

Це не просто фільм, це біографія. Біографія однієї актриси, яка має успішну кар'єру, яка може повністю розбитися в прах через полювання ФБР на її коханої людини. Здавалося б, яке діло до всього того, що відбувається має саме вона, але її зв'язок з молодою людиною, впливала на багато в її житті. Все відбувалося в лихі 60-ті роки. За нашою героїнею було встановлено стеження людьми ФБР, і це дуже сильно впливало на її життя як людини публічної, так і звичайного. Все це було дуже не просто морально і з цим потрібно було щось робити.

 

3. Офіцер і шпигун Франція, Італія

Це не просто фільм з драматичним кінцем, це історія. Весь сюжет буде розвиватися навколо однієї дуже важливої ​​папки, в якій є багато доказів проти нікого капітана Дрейфуса. Саме його звинувачують в шпигунстві на німецьку користь. Вважалося, що капітан служив на віддаленому острові Тихого Океану, де знаходилися особливо небезпечні злочинці. Все дуже заплутано і незрозуміло. І щоб хоч якось довести не винність капітана потрібно було знайти цю папку і прочитати все що вона містила, зробивши свої висновки.

 

4. Маленькі жінки США

Чотири сестри - такі рідні і такі абсолютно різні будуть героїнями цього фільму. Їм, як і багатьом людям, що переживали громадянську війну, доводиться стикатися з різними життєвими труднощами. Але навіть в найскладніших ситуаціях є місце для радості. Кожна з сестер закохується, випробувавши це почуття на власному досвіді, шукає себе, свою особистість, журиться і знову радіє. І у кожної з цих жінок своя історія, своя доля.

 

5. Особливі Франція

Бути особливим не просто, це таке випробування долі, яке здатні витримати не всі. І якщо витримує сам «особливий» людина, то суспільству прийняти його буває куди важче ніж йому самому. Таких людей, не схожих на інших дуже багато, але не всі вони кидаються в очі. Наш герой, на відміну від інших людей, завжди бачить цих особливих і прагне їм допомогти, навчаючи нас самих це робити. Вся його життя проходить з метою допомагати нужденним, що чекають промочи і підтримки від інших людей.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Нові фільми з жанру драми, що вийшли в 2020 році
Нові фільми з жанру драми, що вийшли в 2020 році400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-04-20https://antikinoteatr.com/novi-filmy-z-zhanru-dramy-shcho-vyyshly-v-2020-roci