AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Фільми-новинки 2019 року

Подобаються нові фільми, тільки що вийшли в світ, та й так, щоб цікаво було - ця добірка якраз для Вас. Драми, трилери, кримінал і фантастика чекає кожного, хто буде дивитися ці кінострічки. Ну, що ж, приємного всім перегляду!

 

1. 21 міст Бойовик, трилер, кримінал, драма США

Нашому головному героєві належить знайти страшних злочинців, так жахливо вбили 8 осіб поліцейського складу. Все це відбувалося в Манхеттені, і все було б добре, якби не той факт, що діючі поліцейські виявилися запроданцями і самі ж шукають нашого героя, бажаючи підставити його. Хто кого знайде першим, залишається питанням. А втекти з міста практично нереально нікому, так як всі мости в ньому, а їх налічувалося 21, перекриті.

 

2. Не ограновані алмази Триллер Драма Кримінал США

Цей фільм відмінно показують те, на що доводиться йти людям заради своїх інтересів, бажань і навіть заради свого життя. Наш герой володіє бізнесом у вигляді ювелірного магазину. Здавалося б, що ж йому потрібно ще і що з ним такого може трапитися. Але завжди є одне, але, коли обставини цього вимагають нас, а змушують до дій. Так і тут, для порятунку свого магазину наш герой позичає гроші, які потрібно віддати значно швидше ніж він припускав раніше.

 

3. Ідеальний пацієнт Триллер Швеція

Уму одного злочинця може позаздрити кожен з нас. Як вбити безліч людей і не залишити жодних слідів? Це неймовірна логіка мислення і вражаючий розум. Цей герой-вбивця є єдиним свідком своїх злочинів, який вирішив здатися правосуддю. Тільки ось з чого б це: совість чи чергова гра. Журналісту доводиться вирушати в клітку до звірів.

 

4. Доктор сон Жахи Драма Триллер Фентезі США Великобританія

Хлопчику Денні, який має паранормальні здібності, довелося пережити неймовірно страшний кошмар, що трапився з його рідним батьком. Але це було в далекому дитинстві, а в дорослому віці хлопець гуляє на повну котушку, забувається за допомогою алкоголю. І коли він вирішив зупинитися, повністю змінюючи своє життя, хлопець влаштовується працювати в будинок для людей похилого віку. Тут-то і виявиться його здатність розуміти, хто помре, а хто ні. І саме тут він зустріне дівчинку, якій спробує допомогти врятуватися від мисливців за дітьми з унікальними здібностями.

 

5. Сирітський Бруклін Драма Кримінал Детектив США

Наш герой працює детективом, і його робота дається йому легко. Виходячи з цього, чоловік вирішується розслідувати вбивство свого друга і наставника одночасно. Тільки зачіпок не так багато і залишається сподіватися на власний розум. Всі пошуки правди призводять нашого героя в самі різні місця, зачіпаючи самих різних людей, як простих, так і значущих в місті. У підсумку, тепер і йому самому треба рятуватися. Але що не зробиш заради свого друга, нехай і загиблого.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Фільми-новинки 2019 року
Фільми-новинки 2019 року400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-03-14https://antikinoteatr.com/filmy-novynky-2019-roku