AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі кримінальні фільми, засновані на реальних подіях

Фільми з криміналістичним сюжетом завжди були і будуть популярними. А наш світ все підкидає, на жаль, нові свої сенсації з цього приводу. І все, що буде, відбувається в сюжеті цих фільмів взято з реального життя.

 

1. Американська афера 2013 р

Одна з антикорупційних операцій, які пройшли в 70-і роки, яку проводили працівники ФБР, буде показана в цьому фільмі. Абсолютно все життя того часу буде добре продемонстрована, з усіма традиційними танцями та піснями.

 

2. Злови мене, якщо зможеш 2002 р

Цей один з кращих фільмів Стівена Спілберга. Один відомий експерт, пов'язаний з документальною безпекою так вміло провів афери, що це зуміло здивувати весь світ. Все відбувається дуже продумано і цікаво.

 

3. Зодіак 2007 р

«Зодіак» - це кличка одного кілера, який тримає в повному страху все місто Сан-Франциско протягом 25 років. Після того як його викрили, можна сказати, що це не просто були вбивства, а щось більш сильне.

 

4. Спогади про вбивство 2003 р

Це реальна історія про двох детективів, які захотіли розслідувати загадкове вбивство двох жінок. Особливих фарб всій картині надає використовуваний трюк цього режисера, а саме чорний гумор.

 

5. Вовк з Уолл-стріт 2013 р

Джордан Белфорт - це відомий брокер, якого засудили за нечесну роботу з цінними паперами і торгівлю дешевими акціями. Саме він став прикладом для цього фільму. Все дуже добре продемонстровано в тому плані, як люди чужі гроші вважають своїми.

 

6. Казино 1995 р

Це реальна історія, що відбувалася в 80-і роки між сімейною парою. Чоловік був любитель пограти в тоталізатор, а дружина його працювала стриптизеркою.

 

7. Криваве літо Сема 1999 р

Це історія про справжню серійного вбивцю, який працював в Бронксі ще в 1977 роках. Весь час, поки він проводив свої страшні справи, поліція шукала його, а жителі міста боялися.

 

8. Садист 2001 р

Дуже все заплутано і жорстоко, так як відбувається між школярами. Це правдива історія відбувалася у Флориді і про неї навіть написали книгу.

 

9. Собачий полудень 1975 р

Це історія про пограбування банку в Брукліні. Все відбувалося в 1972 році і про це писали всі газети.

 

10. Французький сполучний 1971 р

У цьому фільмі неймовірно цікаве закінчення. А сам сюжет полягає в тому, що двоє американських детективів ганяються за одним наркоторговцем з Франції.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі кримінальні фільми, засновані на реальних подіях
Кращі кримінальні фільми, засновані на реальних подіях400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-10-10https://antikinoteatr.com/krashchi-kryminalni-filmy-zasnovani-na-realnyh-podiyah