AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Коктейль джин-тонік: історія, рецепт

Ми так часто чули: "А у вас Джин-Тонік є?", Що так захотілося відповісти "Є!". Адже ми завжди хочемо пригостити вас чимось смачненьким. Приготування наших коктейлів має займати не більше трьох хвилин, щоб не затримувати гостя в розвагах.

джин-тоник с лаймом

Даний коктейль вперше з'явився в Індії. І це не дивно, адже досить довгий час Індія була колонією Англії. Згідно з однією легендою ідея змішувати тонік з джином з'явилася у солдатів англійської армії ще в 18 столітті. Однак судити про її точності або справжності складно. Горький тонік в той час користувався популярністю, оскільки він включає хінін, який використовували з метою уникнення малярії.
Тонік сьогодні є найбільш солодким. Традиційно в його рецепт додають сік цитрусових і кубики льоду. Але в джин-тонік, який продають в торгових центрах, найбільш часто додають спирт з ароматом ялівцю.

Традиційний рецепт:

Коктейль джин-тоник

У склянку попередньо помістіть шматочки льоду і зверху налийте 50 мл джина. Потім додайте скибочки половини лимона або лайма, 100 мл тоніка і трохи перемішайте. Коктейль готовий!

Більше цікавих статей від Антікінотеатра "Rockfellow" можна знайти в Розділі "Блог".

Оцінка: 
Голоси відсутні
Коктейль джин-тонік: історія, рецепт
Коктейль джин-тонік: історія, рецепт400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/kokteyl-dzhyn-tonik-istoriya-recept