AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Підбірка цікавих і інтригуючих фільмів

Для всіх шанувальників не нудного перегляду фільмів варто поглянути на це добірку фільмів. Це історії з різними кінцівками, є документалка і навіть комедія.

 

1. Готель Мумбаї. протистояння 2018

Це драма з реального життя. Йтиметься про те, як реальні терористи атакували один готель в Мумбаї, що є найпрестижнішим там. Саме в ньому відбувалися зустрічі всіх багатих людей.

 

2. Ігри умів 2018

Всі реальні події цього фільму відбувалися в 1972 році. Саме тоді створювався англійський словник. Робота над словником йшла за допомогою однієї людини, який не справлявся сам і попросив допомоги у одного поліглота. Чим же все закінчиться ...

 

3. Сім'я по-швидкому 2018

Одній сім'ї протягом довгих років не вдавалося народити дітей. І це дуже засмучувало їх, адже ніякі багатства їх не радували. Великий красивий будинок був порожнім, а їм так хотілося дітей, особливо дружині, якій пощастило вмовити чоловіка на серйозний крок.

 

4. Метелик 2017

Назва фільму це прізвисько його головного героя, яке дали йому через його ж татуювання. Це не просто звичайний чоловік - він зломщик сейфів. Від такого злочину і покарання за нього йому виходило якось йти, але все до пори до часу ...

 

5. Клуб мільярдерів 2018

Це історія про молодих хлопців, які надійшли в один ВУЗ, де і познайомилися. Саме там вони приймають рішення займатися одним прибутковою справою, але не зовсім законним. Чим же все закінчиться ...

 

6. Ти водиш! 2018

Це історія про те, як одні хлопці, будучи випускниками однієї і тієї ж школи все своє доросле життя підтримують зв'язок один з одним. І все це завдяки придуманої ще в шкільний час гри, де кожен намагається досягти успіху один одного.

 

7. Справа хоробрих 2017

Брендону доведеться все поміняти в звичній для нього життя в зв'язку з появою дитини. Але його життя була не зовсім правильною і для того щоб вирішиться на всі ці зміни він вступає на службу пожежником. Це стало дуже важливою подією, що змінює життя героя.

 

8. Уотергейт. Крах Білого дому 2017

Це реальні факти, які відбувалися в СШЕ ще в 70-ті роки минулого століття. Саме в цей період припали вибори президента, що дуже було важливою подією як для самої країни, так і для чинного на той час президента.

 

9. Над глибиною: Хроніка виживання 2017

Велика біла акула живе собі спокійно в Австралійському море. Але її потривожили молоді студенти, які вирішили подивитися місцеву красу. Після перегляду всього, що знаходилося на суші, студенти вирішують трохи розважитися на воді ...

 

10. Наслідки 2016

Це історія про одного чоловіка і його сім'ї. Все засноване на реальних подіях. Наш герой високопоставлена ​​людина, яка скоїла злочин. Хто за нього розплатитися покаже цей фільм.

 

12. Золото 2016

Це історія про молодого чоловіка, пристрасно намагаються знайти скарб і стати багатим. І те, що у нього є великий спадок, його не радує, так як гроші вже закінчуються і йому доведеться шукати нові доходи для існування. І одного разу йому довелося познайомитися з одним археологом ...

 

13. Пазманскій диявол 2016

Боксерський ринг приніс велику славу нашому герою. Правда після аварії в 1991 році наш герой намагається просто вижити після травми хребта. Йому не можна більше займатися улюбленою справою, але він не опускає рук, і весь час порається по всіх можливих лікарів.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Підбірка цікавих і інтригуючих фільмів
Підбірка цікавих і інтригуючих фільмів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-11-07https://antikinoteatr.com/pidbirka-cikavyh-i-intryguyuchyh-filmiv