AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 кращих бойовиків

Бойовики - це завжди феєрія спецефектів і насиченого дії. При це існує так званий золотий фонд, в який входять найкращі кінокартини цього жанру. Ми ж зупинимося на десяти фільмах, які удостоїлися найвищої оцінки з боку глядачів і критиків.

вспомнить всеЗгадати все (1990)

Одна з найвідоміших робіт Арнольда Шварценеггера, де йому довелося зіграти роль простого хлопця з недалекого майбутнього. Щоб трохи урізноманітнити своє життя, він вирішує імплантувати собі несправжні спогади про спеціальної місії на Марсі, але це призводить до початку гостросюжетної послідовності подій.

безумный макс дорога яростиБожевільний Макс: Дорога люті (2015)

Чергова серія про улюбленим багатьом герої, хоч і з іншим актором у головній ролі, була дуже успішною в прокаті. Більшою мірою - це заслуга великої кількості справжніх вибухів, адже майже екшен-сцени знімалися без використання комп'ютерної графіки.

крепкий орешекМіцний горішок (1988)

Це один з найбільш незвичайних різдвяних фільмів, що розповідає історію одного крутого хлопця, який просто приїхав до дружини. Але, в силу деяких обставин, йому доводиться самотужки чинити розправу над цілою терористичною організацією.

терминаторТермінатор (1984)

Без перебільшення - це хрещений батько всіх бойовиків. Може здатися, що майбутній губернатор Каліфорнії буквально був народжений для цієї ролі, адже йому вдалося втілитися в життя байдужого кіборга, що змітає все на своєму шляху.

рембоРембо (1982)

Вважається, що цей фільм став квитком Сильвестра Сталлоне у велике кіно. Йому вдалося показати ветерана, справжню машину для вбивств, що бореться з несправедливістю і продажністю поліції в невеликому містечку США.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 кращих бойовиків
5 кращих бойовиків400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-02-18https://antikinoteatr.com/5-krashchyh-boyovykiv