AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

«А що є поїсти?»

Всі чули про те, що до нас можна зі своїми закусками, напоями та алкоголем (але тільки якщо тобі вже виповнився 21 рік). Це класна опція для тих, хто не хоче витрачати шалені кошти для того, щоб нагодувати своїх гостей, не має наміру вибирати тільки з того, що є в меню, та й взагалі всі такі різні, що скласти ідеальну кухню для кожного дуже складно і ми не хочемо цим заморочуватися

Тому ми продумали мінімальне снек-меню під кинчик, під футбік, під днюшкой або «так просто щось пожувати».

Попкорн

Сама топова позиція у нас, ще б ми ж як не крути, але кінотеатр. Ті, хто був у нас, знають, що приміщення у нас не велика, барна зона скромна і було б не чесно використовувати наше дорогоцінне місце під величезні установки для попкорну (а ще цей запах пальмового масла далеко не всім до душі). Ми готуємо попкорн порційно і у нас є тільки три, але яких, смаку: солоний, солодкий і, ваш улюблений, сир. Подаємо тазиками, ось прям чесно, хоча важить він всього 100г.

Горішки з сіллю

Здавалося б, звичний всім арахіс, але ми любимо задурити! Ми купуємо арахіс і самі обсмажуємо його зі спеціями і сіллю. Щоб досягти ідеального смаку, ми перепробували, мабуть, мільйон рецептів і знайшли «НАШ». Дуже хочемо, щоб ви оцінили!

кокосові чіпси

Ну це взагалі своя історія ... Ми кілька років лякалися цього слова - «чіпси»! Адже в голову відразу приходять картинки яскравих упаковок виробників, запах цибулі або краба, а ще «корисності» смаженої картохи у фритюрі. Загалом осінило нас тільки в серпні, коли ми зрозуміли, що чіпси можуть бути кокосовими, ароматними, супер-смачними і зовсім не шкідливими! Ми пропонуємо три смаку - пармезан (он як звучить), солоні і гострі (ось тут виробник зробив баланс гострого і пряного). Загалом ми сильно-задоволені, головне нам їх самим не з'їсти! :)

Тарілка фруктів

Тут вже ми випендрюватися не стали, а просто вирішили нарізати вам фрукти до вінчику. Ось запланував ти побачення, вирішив все зробити красиво, але без напрягу. А ми такі «хоп» і підготували фрукти, келишок, вінішко, свічки, всі справи. Залишилося купити квіти і вибрати фільм для Кінопобачення!

Мороженко

Як не дивно, але саме взимку ми продаємо більшу кількість порцій Морожка.

Ми використовуємо тільки натуральний пломбір, додаючи топінги на будь-який смак. Найулюбленіший смак нашої команди - «Bubble gum», смак жувальної гумки як з дитинства!

Трохи інсайдерської інформації від нас. На підході опрацювання мексиканських начос і соломки, як в дитинстві.

Також Ви можете більш детально ознайомитись з меню в наступному розділі.

Оцінка: 
Голоси відсутні
«А що є поїсти?»
«А що є поїсти?»400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-10-05https://antikinoteatr.com/shcho-ye-poyisty