AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 кращих фільмів на військову тематику за 2019 рік

Будь-військовий фільм трохи нас повертає до своєї історії або знайомить з історією іншої країни. Переглядаючи подібного роду фільми, нам стає зрозуміло, наскільки небезпечно все може бути і як звичайних громадян від цього захищають як фізично, так і морально. При цьому, що будь-яка військова картинка відноситься до дорогого кінопроекту.

 

1.Налет грейхаундов США

Всі події розгортаються під час Другої світової в самі її перші дні. Капітану міжнародного конвою, що складався з 37 кораблів, потрібно було виконувати завдання по супроводженню та підтримці ключових операцій. Тільки ось все б було добре, якби не нацистські підводні човни. Так як його екіпаж потрапив в оточення, і врятуватися практично немає шансів, капітану доводиться проявити неймовірну мужність і кмітливість, щоб спробувати залишитися в живих самому і врятувати своїх подчерненних.

 

2. П'ятнадцять хвилин війни Франція

1976 рік прославився терористичним захопленням шкільного автобуса, який змушений, прямував в Сомалі. Французьким снайперам довелося перешкоджати цьому захопленню. При цьому діяти потрібно було максимально точно і продумано. Адже будь-який необережний рух може призвести до незворотних подій. Все це базується на реальних подіях, тому фільм має велике значення для громадян Франції.

 

3. Поклик вовка Франція

Невідома загроза мало не забрала життя екіпажу підводника-акустика Шантерода. При цьому що сам Шантерод настільки має чутливий слух, що здатний з найменшого звуку визначити небезпеку, що наближається. І те, що його підвів власний слух, мало не призвело до загибелі всіх його товаришів, що підкосило капітана. Після приватного розслідування, проведеного на суші, з'ясовується, що загроза загрожує набрати світового масштабу. Це початок нової війни на рівні глибокого моря.

 

4. Царство Японія

Цей фільм подарує глядачеві незабутнє видовище. А сам сюжет полягає в тому що, будучи однією країною, але в той же час мати багато ворогуючих царств ніколи не дасть країні і її жителям покинути злидні. Але двоє друзів, будучи ще зовсім хлопчиськами, вирішують змінити долю як свою, так і своїх земляків. Вони займаються боротьбою і будують плани. Тільки ось доля розпоряджається так, що одного з хлопців викуповує полководець і відвозить. Через багато років, другий хлопець, будучи вже чоловіком дізнається про смерть одного, але мрія все змінити, нікуди не йде.

 

5. Толкін США

Це не просто фільм - це біографія про Толкіна, який став класиком фентезі. Тільки перш ніж кимось стати він пережив сирітське дитинство, залишившись один на один в 12 років. Після чого він дуже сильно здружився зі своїми шкільними друзями, які і стали його сім'єю. Толкін був неймовірно здібним хлопчиком з лінгвістичними нахилами. Тільки ось жорстка дійсність і Перша світова війна зробили свою справу - фронт. Але любов до дружини допомагає багато чого подолати і багато досягти.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 кращих фільмів на військову тематику за 2019 рік
ТОП-5 кращих фільмів на військову тематику за 2019 рік400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-01-14https://antikinoteatr.com/top-5-krashchyh-filmiv-na-viyskovu-tematyku-za-2019-rik