AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП - 6 фільмів з Кіану Рівз (частина 2)

Є такі актори, які по праву заслуговують називатися легендами кіно. Саме Кіану Рівз якраз є одним з тих акторів, яких так любить публіка. Будь-які його ролі, будь-то головна роль або роль другого плану завжди зіграні так, що хочеться дивитися і дивитися. Ця людина - це так би мовити, людина своєї справи. Ну що, поїхали…

 

1. Маленький Будда 1993 р

Кіану ривз один з основних героїв цього фільму, який грає роль Будди. Все в цьому фільмі буде крутитися про поняття буддизму і життя самого Будди Гаутами. Перегляд обіцяє бути цікавим.

 

2. Прогулянка в хмарах 1995 р

Дивитися цю романтичну драму можна багато разів поспіль. Повернулася з війни солдатів знайомиться з однією дівчиною, яка чекає дитину від колишнього свого нареченого. Вона не знає як зізнатися своїм батькам про те, що трапилося, а наш герой вирішує їй допомогти. Все це призводить до того, що він, видаючи себе за нареченого дівчини, по-справжньому її полюбить.

 

3. Відчуваючи Міннесоту 1996 р

Як це любити одного, а вийти заміж за іншого, при тому, що обидва хлопці брати. Це все розповість і покаже наша героїня, колишня стриптизерка. Але все ж вона вирішується тікати в день свого весілля від не любимо майбутнього чоловіка. З ким, запитаєте Ви - з братом ... До чого все це призведе і що їм за це доведеться пережити покаже перегляд фільму.

 

4. Дар 2000

Наш герой тут є одним з головних при тому, що йому доведеться бути не самим позитивним персонажем. А ось героїня, жінка з даром передбачення як раз і буде грати його ненависну сусідку-ворожку. Так само вона допоможе розкрити вбивство, сама мало не втративши життя. Через що доведеться пройти цю жінку, і яким поганим може бути персонаж Кіану Рівза, покаже перегляд цього фільму.

 

5. Погана партія 2016

Цей фільм не такий простий для перегляду, як здається, але все ж цікавий і інтригуючий. Як тільки починаєш його дивитися, то стає трохи моторошно і якось не по собі, але не всім. Саме він отримав свого часу приз від журі на Венеціанському кінофестивалі. Ця історія про дівчину, що потрапила в період постапокаліптичного світу і про її бажанні вижити в ньому.

 

6. До кісток 2017

Це історія про дівчину, яка страждає на анорексію, і про те як один доктор буде рятувати її від цього захворювання, використовуючи найрізноманітніші методи. Цей фільм вперше був представлений в 2017 році на кінофестивалі Санденс.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП - 6 фільмів з Кіану Рівз (частина 2)
ТОП - 6 фільмів з Кіану Рівз (частина 2)400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-10-04https://antikinoteatr.com/top-6-filmiv-z-kianu-rivz-chastyna-2