AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Вихід нової гри FIFA 19 в вересні 2018 року: зміни та доповнення

Як вже багатьом відомо, зовсім скоро в офіційному доступі з'явиться відомий симулятор футболу ФІФА 19. Так за офіційними даними проект буде запущений в усьому світі 28 вересня 2018 року і буде підтримуватися такими платформами як PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch і ПК. Антікінотеатр ROCKFELLOW вже зробив попереднє замовлення на гру і чекає її виходу.

 

Дана версія буде схожа зі своєю попередницею, проте її буде відрізняти достатню кількість деталей, які привнесуть в геймплей вельми багато цікавого, і ми вже знаємо про деякі з них. До одним з нововведень можна віднести те, що в гру додадуть режим Лігу чемпіонів УЄФА і фінал сюжетного режиму за Алекса Хантера. Однак, розглянемо всі зміни і доповнення порядку.

FIFA 19

Нові рейтинги

Питання щодо того хто буде самим високорейтинговим гравцем поки ще не вирішене. У попередній версії їм був Кріштіану Роналду. Однак, деякі вважають, що в ФІФА 19 на його місце прийде Ліонель Мессі, а Роналду на один пункт буде позаду.

Невизначеним також є питання щодо самого сильного гравця. У ФІФА 18 їм був Адебайо Акінфенва, його коефіцієнт сили становив 98. Але в зв'язку з тим, що він в реальності не є таким в ФІФА, ці показники є приблизними. При цьому варто відзначити, що ці рейтингові зміни як гравців, так і інших ознак будуть відноситься як до найпопулярніших гравцям, так і до кожного окремого гравця.

Рейтинги игроков Fifa 19

Таким чином, якщо ви хочете дізнатися наскільки сильними будуть ті чи інші футболісти в новій версії гри, то вам необхідно постійно моніторити рейтингові поновлення ФІФА 18. Це дозволить вам мати розуміння про рейтингах топ-гравців.

Зміни та доповнення, які торкнуться геймплей

  • Удар. У новій версії з'явиться функція «Подвійний удар». При здійсненні удару буде певна шкала. У разі якщо ви потрапите в шкалу позначену зеленим кольором ваш удар буде максимально сильним. Звичайний удар залишиться незмінним. Також будуть присутні так звані секретні удари тобто в матчі можна пас віддавати гравцеві своєї команди для виконання штрафного удару. При цьому в новій версії гри камера не буде рухатися під час пересування мишки або ж стіки джойстика.
  • Тактики динамічні. Electronic Arts переробили тактики. Тепер походу матчу ми будемо мати можливість змінювати свої схеми, тактики, а також план гри при цьому, не припиняючи її на паузу. Так само будуть доповнені нові завдання для гравців.
  • Міні-карта. У ФІФА 19 буде перероблена карта. Досить звичайне, але гарне зміна. Тепер кожна команда матиме своє позначення. Як, яких виступатимуть знаки трикутників і кіл. Це дозволить простіше розуміти, хто є хто на полі.
  • Позиційна оборона. Буде присутня ще одна нова функція для гравців - можливість центрального півзахисника прикривати фланг або центр зони.Игра FIFA 19
  • Оборонний стиль. Даная функція дозволить мати ще більше контролю над стилем захисту футбольної команди. Можна поміняти метод, за допомогою якого ваші гравці зможуть повернути м'яч, використовуючи різні прийоми. Наприклад, постійний і агресивний пресинг, тиск після втрати м'яча, відхилення на свою частину поля і.т.д.
  • Кутові. Тепер голи з кутових забивати можна набагато частіше, ніж раніше. Що пов'язано з тим, що гравці залишаються в повітрі на час після стрибків і здійснюють більше забігів в штрафний.
  • Розрізають передачі. У новій версії гри вони стали виглядати правдоподібніше і небезпечніше.
  • Фінти в атаці. Перед тим як прийняти м'яч, можна попередньо вибрати прийом або ж фінт гравцеві, який виконає його після дотику.
  • Вдосконалений контроль. Сенсорна система надасть атакуючим футболістам прекрасний шанс для того, щоб обійти захисника шляхом контролю м'яча різними частинами тіла.

Дізнатися більше цікавої інформації можна в розділі Події.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Вихід нової гри FIFA 19 в вересні 2018 року: зміни та доповнення
Вихід нової гри FIFA 19 в вересні 2018 року: зміни та доповнення400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/vyhid-novoyi-gry-fifa-19-v-veresni-2018-roku-zminy-ta-dopovnennya