AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-6 найновіших трилерів і фільмів жахів, які до жаху цікаві

Для всіх любителів полоскати собі нерви напруженим сюжетом, несподіванкою і гнітючої обстановкою варто негайно подивитися цю добірку фільмів. Ну, що ж, поїхали! Всім приємного перегляду!

 

1. Скло США 2019

Цей фільм вважається науково-фантастичним. Історія буде про одне злочинця, який має проблеми з роздвоєнням особистості і є інвалідом-терористом. Йому доведеться зустрітися зі своїми давніми ворогами. Все буде відбуватися в спеціальній закритій психлікарні для особливо небезпечних в'язнів.

 

2. Море спокуси США 2018

Один чоловік, який є капітаном риболовочного судна, вирішується допомогти своїй колишній дружині. А вона рятується від свого нового чоловіка. Він прагне врятувати її і свого сина. Але разом з тим наш герой розуміє, що повертатися до колишнього життя з дружиною він не готовий. Це може погано скінчиться для нього. Все ж велика спокуса стоїть перед ним, зможе він його подолати чи ні покаже перегляд цього фільму.

 

3. Цвинтар домашніх тварин США 2019

Цей фільм є екранізацією відомого роману. Йтиметься про сім'ю, яка переїхала в тихе і спокійне місце, де незабаром відбудуться нещастя. Після поховання збитого вантажівкою кота на старому Індіанському кладовищі відбуваються неймовірні події. Кот воскресне, перетворившись на чудовисько. І все буде набагато гірше після того як під колеса машини потрапить малюк гедже.

 

4.Гарний, поганий, злий США 2019

Це історія заснована на реальних подіях. Йдеться про небезпечний серійного вбивцю, ґвалтівника, маніяка, який позбавив життя 36 дівчат. А повідає ця розповідь дівчина цього самого вбивці, яка зустрічалася з ним цілих 7 років. Лише через деякий час дівчина зрозуміла весь зв'язок свого хлопця з цими жертвами.

 

5. Мег США 2018

Історія про одного чоловіка, керівному глибоководної апаратурою. Під час останньої експедиції гине багато її учасників. На думку цього чоловіка-вченого - їх погубила доісторична акула. Але в це ніхто не вірить. Працюючи дайвером, і час від часу викладаючи лекції про політології, чоловік все ж хоче на власні очі побачитися з цієї акулою.

 

6. Смертельний лабіринт США 2018

Всі герої цього фільму жили своїм найрізноманітнішої життям до тих пір, поки не вирішили взяти участь в грі, призом, в якій, був виграш в суму 1 мільйон. Але все виявилося набагато серйозніше і небезпечніше. Тепер їм доведеться боротися не стільки як за самі гроші, а за своє життя. Вони перебираються з однієї кімнати в іншу, де небезпека все ж не полишає.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-6 найновіших трилерів і фільмів жахів, які до жаху цікаві
ТОП-6 найновіших трилерів і фільмів жахів, які до жаху цікаві400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-09-05https://antikinoteatr.com/top-6-naynovishyh-tryleriv-i-filmiv-zhahiv-yaki-do-zhahu-cikavi