AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Апероль-Джус: що це таке, склад, як пити

Апероль-Джус алкогольний напій італійського походження. Він винайдений в 1919 році падуанци: Луїджі і Сільвіо Барбьері. При цьому даний злегка гіркий декокт з властивим тоненьким мандариновий пахощами, став підкорювати серця жителів Італії тільки по закінченню Другої Світової війни. Викликано це було його відносною дешевизною і чудовою можливістю покращувати трохи грубі білі вина. Популярність же у всьому світі він придбав лише з настанням 21 століття, як необхідний коктейльний компонент.

Апероль-Джус: фортеця і рецептура

Даний аперитив, в зв'язку з умовним присутністю в ньому цукру, часто називають лікером. Але за власними характерними рисами він більш схильний, відноситься до поширених біттери. У його складі близько 30 інгредієнтів. Серед яких: гіркий апельсин, плоди хінного дерева, ряд трав і так далі. Безумовно, рецептура дотримується в таємниці. Так власники організації Campari Group, які стали власниками марки, офіційно пообіцяли не розголошувати і не вносити зміни до складу попередньої і його співвідношення.
Традиційно фортеця 11 градусів. Винятком з правил вважається тільки варіант для експорту, який враховує особливості ринку Німеччини.

Апероль-Джус: що це таке, склад

Як визначити що Апероль не підробка

Кожен розрекламований бренд часто має безліч підробок. При придбанні необхідно звертати увагу на такі моменти: Персональні пляшки з безбарвного скла. На зовнішній стороні пляшки, безпосередньо має місце бути гравірування «Aperol». Є синя пробка з персональним лого і написом по колу вгорі. Етикетки повинні бути якісно виконані, а також бути акцизна марка.

Апероль і коктейлі

Як правильно пити Апероль

За задумом його авторів, його необхідно споживати перед прийомом їжі з остудженому чарочок або ж з кубиками льоду. Цей напій не потрібно в закусці. Але при цьому в якості її можна використовувати скибочку апельсина.
При цьому варто відзначити, що він найбільш часто застосовується в складі простих міксів з кубиками льоду. При присутності напоїв з низьким вмістом спирту, його частка 1/3 або 1/4. У парі ж з алкогольними напоями, становить 2/3. Однак класикою є коктейлі. Найбільш популярний «Апероль шпрітц», який приніс йому славу по всьому світу.
Як правильно пити Апероль-Джус

У антікінотеатре Rockfellow цитрусовий аперетив подається з соком і часточками апельсину. Обережно! Можна випити дуже багато і залишитися у нас жити)

Більше цікавої інформації про нашу коктейльній карті Ви можете знайти в розділі «Блог».

Оцінка: 
Голоси відсутні
Апероль-Джус: що це таке, склад, як пити
Апероль-Джус: що це таке, склад, як пити400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/aperol-dzhus-shcho-ce-take-sklad-yak-pyty