AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Фільми, де спільно знімаються мами і їх діти

Досить непогана традиція влаштовувати сімейні перегляди фільмів. Такий незвичайний вечір зможуть прикрасити фільми, що увійшли в 5-ку кращих сімейних фільмів, де головним і в той же час цікавим фактом є те, що всім відомі актриси знімаються разом зі своїми дітьми. Багатьом кіноманам цікаво буде подивитися на таку незвичайну спільну сімейну зйомку.

 

  1. «Любов по-дорослому» (Леслі Менн + Мод і Айріс Апатоу)

Джадд Апатоу - всім відомий режисер, який дав можливість багатьом глядачам і самим кінокритиків уважніше придивитися до своєї дружини, колишньої моделі Леслі Манн. До цього фільму вона мала можливість зніматися у всіляких стрічках другорядного плану. Знімаючи комедійний фільм «Трішки вагітна» в головній ролі, якої була, як раз його ж дружина, він відкрив її з іншого боку. У фільмі «Любов по-дорослому» актриса знімалася не одна, а з двома чудовими дівчатками 10 і 5-ти років, які були її справжніми дітьми. Така трійка актрис з'являлася після цього фільму ще й у фільмі «Кумедні люди». Багато глядачів уже встигли полюбити всіх трьох дівчат.

 

  1. «Ріки і Флеш »(Меріл Стріп + Мемі і Грейс Гаммер)

Легендарна актриса Меріл Стріп спільно зі своїм чоловіком скульптором Доном Гаммером мають 4-ро дітей. З усією четвірки є дві дівчинки, яким припала до душі мамина професія. Їх ранній дебют в кіно був, ще, коли однією з них, а саме Мемі було всього 3 роки. Дівчинка вперше зіграла дочку мами-актриси на екрані в «Ревнощі». Старша Грейс, якій виповнилося близько 7 рочків, грала в епізодах мелодрами «Будинок духів». Потім ще знімалися фільми з Грейс, що грає разом зі своєю матір'ю. І роль у неї була така ж, як і в реальному житті - грати дочку своєї героїні (своєї мами). Прикладом буде «Вечір» і «Рікі Флеш».

 

  1. «Папа - Досвідос» (Сьюзен Сарандон + Єва Амуррі)

У 1995 році на екран вийшов фільм-драма «Мрець іде», де 9-ти річна дівчинка Єва зіграла роль героїні своєї мами-актриси в молодості Сьюзен Сарандон. Потім вийшла комедія «Сестри Бенгер», де Єва була дочкою своєї мами. Комедія «Папа - Досвідос» стала дебютом того ж плану стрічки, коли дочка грає головну героїню в молоді її роки.

 

  1. «Жінка без правил» (Мелані Гріффіт + Дакота Джонсон і Стелла Бандерас)

Як би Дакота Джонсон не добивалася незалежності від відомої Гріффіт, першої своєю роллю вона зобов'язана мамі Мелані. Все пов'язано з тим, що у фільмі «Жінка без правил» були зняті майже всі члени сім'ї Гріффіт: в ролі дочок героїні були дочки Стелла і Дакота. А чоловік Бандерас був режисером.

 

  1. «Зразковий самець» (Енн Міра + Бен Стіллер)

Стіллер - відомий режисер, актор і продюсер. Він не дав, щоб популярність його мами-актриси спливала. Далі Енн Міра з'являлася у фільмах, які знімав її син. Комедія «Зразковий самець» найкраще підтверджує той факт, як Бен піклується про своїх родичів. Саме в цій комедії з ним одночасно знімаються його мама, батько, дружина і тітка. До останніх днів життя своєї матері Бен робив все можливе, для мами, щоб вона відчувала себе потрібною, як актриса. Таке дбайливе ставлення до своєї матері заслуговує на повагу.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Фільми, де спільно знімаються мами і їх діти
Фільми, де спільно знімаються мами і їх діти400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-07-04https://antikinoteatr.com/filmy-de-spilno-znimayutsya-mamy-i-yih-dity