AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Історія рому Captain Morgan

Сьогодні існує величезна безліч алкогольних напоїв, але ром займає одні з лідируючих позицій ось вже протягом декількох століть. Давайте ж розберемося, ніж так підкуповує один з найяскравіших представників цього виду алкоголю, а саме ром Captain Morgan.

captain morgan

Характеристики

Безумовно, це міцний напій, що відноситься до розряду елітних. При цьому даний ром може похвалитися 37,5 градусами алкоголю. Це дещо менше, ніж того вимагає класичний рецепт, але таке рішення виробника виявилося дуже правильним. Вся справа в тому, що такий напій став популярний не тільки серед чоловіків, а й жінок. Також він має кілька варіантів смаку і кольору, але в будь-якому випадку Captain Morgan залишається високоякісним алкогольним напоєм.

Історія

Батьківщиною CM, як і будь-якого іншого рома, прийнято вважати Ямайку. Незважаючи на це, зараз ключові виробничі потужності виробника розташовані в Великобританії. Вважається, що це дозволяє незмінно слідувати все необхідне технологічних процесів.

Сама назва Captain Morgan було взято у однойменного пірата, борознити простори Карибського моря ще в ХVll столітті. У підсумку він служив Іспанської короні, був удостоєний звання лицаря і отримав землі на території сучасної Ямайки.

В цілому, цей напій став дійсно популярним в першій половині ХХ століття, коли в США був введений сухий закон. Якраз на тлі цієї заборони контрабандний ром і став потрапляти в американські питні заклади. Якщо говорити про світове визнання, то про це ромі стали активно говорити в 80-роки минулого століття. З тих пір він не втрачає своєї популярності, а виробники постійно працюють над поліпшенням свого продукту.

как пить captain morgan

Як пити

Безумовно, алкоголь з такою великою історією повинен обов'язково приносити дуже багато задоволення, а для цього його потрібно правильно вживати. Експерти виділяють такі способи, що дозволяють розкрити потенціал розглянутого напою:

  • В чистому вигляді. Класичний варіант, який дуже полюбився чоловікам.
  • З льодом. За рахунок цього вдається остудити напій, а також трохи знизити його фортеця.
  • Коктейль. Досвідчений бармен покаже вам кілька десятків самих різних коктейлів і сумішей, приготованих на основі Captain Morgan.
  • Розведений. Зазвичай, в ром доливають лимонний сік, колу або воду, прагнучи таким чином знизити його фортеця.

Звичайно ж, кожному любителю рому належить самостійно вибрати найбільш оптимальний для себе варіант. Але, незважаючи на це, ми рекомендуємо спробувати кожен з них, щоб сформувати власну думку.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Історія рому Captain Morgan
Історія рому Captain Morgan400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-02-08https://antikinoteatr.com/istoriya-romu-captain-morgan