AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Marvel або DC: хто крутіший?

Про це запитання було зламано безліч копій фанатів однієї і другої всесвіту. Ми ж постараємося розповісти про їх найбільш значущих особливості, адже ніхто не забороняє одночасно отримувати задоволення від пригод диво жінки і месників, вибираючи щось одне. Але остаточне рішення, як і завжди, залишається за глядачем.

киновсленная marvel

Кіновсесвіт Marvel

Природно, все почалося з коміксів, стилістика яких і припала до душі фанатам. Тому, коли справа дійшла до перенесення улюблених героїв на великий екран творці постаралися передати характерні риси цього всесвіту, а саме:

  • Більше кількість унікальних героїв. Завдяки цьому кожен глядач зможе знайти персонажа, гідного для співпереживання, або ж просто володіє досить крутими здібностями.
  • Яскраві фарби. Навіть під час самих напружених моментів екран не покидає справжні буйство фарб, приковують увагу.
  • Фірмовий гумор. Здається, сценаристи знайшли ту саму формулу, коли серйозні моменти розбавляються доречними жартами і навпаки.
  • Масштабність подій. Історія вже давно вийшла за рамки нашої планети, розвернувшись по всій галактиці.
  • Загальний сюжет. Дивлячись фільми цієї серії, ви можете бути впевнені, що в цей же самий час неподалік розвиваються події безлічі паралельних історій, періодично переплітаються між собою.

Всі ці фактори дозволили компанії зібрати дуже багато позитивних відгуків від глядачів, які навіть не брали в руки друковані видання, а це говорить дуже багато про що.

киновсленная dc

Кіновсесвіт DC

В даному випадку спрацював точно такий же підхід, хоча, якщо говорити саме про фільми, DC поки не змогли зловити ту ниточку, яка змушує самих різних людей відвідувати кінозали. Незважаючи на це, є кілька пунктів, що відображають стиль цьому всесвіті:

  • Підкреслена похмурість. Вона передається за допомогою кольорової гами та музичного супроводу.
  • Колоритні лиходії. Це фірмова фішка DC, адже велика частина їх поганців за ступенем опрацьованості не поступаються суперменові.
  • Бажання наблизиться до реалістичності. Режисери часто показують реальний світ, використовуючи його як полотно для дій супергероїв.
  • Ставка на сольники. З якоїсь причини у даній компанії краще виходять фільми, присвячені окремим персонажам всесвіту.

Звичайно, сценаристам цієї компанії ще належить навчиться працювати з відмінним матеріалом, який дається в коміксах, але вже зараз дивитися ці фільми як мінімум цікаво.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Marvel або DC: хто крутіший?
Marvel або DC: хто крутіший?400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-06-07https://antikinoteatr.com/marvel-abo-dc-hto-krutishyy