AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Топ-10 фільмів за 2018-2019 рік, що об'єднали в собі кримінал і комедію

Як же нам подобається дивитися інтригуючі фільми і разом з тим посміятися з головних героїв. Ця добірка поєднує в собі найцікавіші фільми за 2018-2019 рік з жанру кримінал і комедія.

 

1. Гарний бандит США

Перш ніж покинути свій пост поліцейського і піти на пенсію, нашому герою доведеться закрити одну справу, пов'язану з крадіжкою картин. Тільки ось їх викрадач трохи хитріше, ніж той, хто його шукає.

 

2. Суперполіцейський 2 США

Будучи п'ятіркою найнезграбніших співробітників поліції, такій команді доведеться наводити порядок на самому кордоні між США і Канадою. Для того, щоб завоювати довіри свого начальства і повернуться на свої колишні місця служби, цим хлопцям доведеться попітніти.

 

3. Арізона США

Наша героїня працює ріелтором, яка випадково бачить, як вбивають її начальника. І так як вбивця був не таким профі, то він в паніці викрадає героїню-свідка і утримує її у власному будинку.

 

4. Блакитна ігуана Великобританія

Два колишніх ув'язнених працюють в одному і тому ж кафе, куди ходить дівчина-аферистка. Зв'язавшись з нею, хлопці втручаються в черговий злочин. І заради чого все це?

 

5. Тачка на мільйон США

Це історія з життя одного конструктора по автомобілям. Він, створюючи спорткар майбутнього, встряє в одну авантюру, яка обіцяє принести чималу суму грошей. Тільки в ній ще й замішаний таємний інформатор ФБР.

 

6. Перше кохання Японія

Після смертельного діагнозу боксер Рео хоче забутися. Випадкове знайомство з повією і наркоманкою в одній особі, призводить до великої і щирої любові, яку хочуть зруйнувати.

 

7. Джей в Голлівуді США

Будучи комедійної зіркою, нашому герою хочеться зняти з себе ярмо клоуна. Для цього йому потрібно освоїти нову техніку акторської майстерності. Не всі розуміють, наскільки серйозними будуть наміри нашого героя.

 

8. Алі, керуй! США

Працюючи простим таксистом, наш герой встряє в погоню за небезпечним злочинцем. Все це відбувається не з його волі, але в той же час, він не може кинути свого, вже напарника і допомагає йому.

 

9. Снігоприбиральник Великобританія

Чого не зробиш, якщо ти хочеш помститися за свою дитину. Так і наш герой, будучи простим снегоуборщиком, примудряється проробляти таке, що не під силу самим досвідченим злочинцям.

 

10. Небезпечний бізнес США

Будучи простою людиною, що працює на фармацевтичну компанію, наш герой встряє в розборки, пов'язані зі своїм начальством і наркоманією. Як все повернеться до нього, ніхто не може передбачити.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Топ-10 фільмів за 2018-2019 рік, що об'єднали в собі кримінал і комедію
Топ-10 фільмів за 2018-2019 рік, що об'єднали в собі кримінал і комедію400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-01-16https://antikinoteatr.com/top-10-filmiv-za-2018-2019-rik-shcho-obyednaly-v-sobi-kryminal-i-komediyu