AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 історичних кінострічок за 2019 рік

Дивитися історичні фільми - це стати частиною історії. Саме такий жанр допоможе тим, хто не любить заглиблюватися в історію за допомогою книг, знати все, що відбувалося в світі або в житті окремих людей. При цьому сприйняття цієї історії значно легше.

 

1. Королівство Драма Військовий Бойовик Історія Японія

Все відбувається в період дії династії Чосон. Якраз тоді, захворівши, вмирає один відомий корейський правитель. І те, що він повернеться, для всіх було не реальним подією. Тільки ось повернення це не буде корисним для оточуючих. Багато мерці повернуться, щоб забрати з собою живих. І лише один сміливий, молодий принц наважиться воювати з мертвими зомбі, рятуючи інших. Це незабутня битва, коли люди самі дбають про себе і про те як їм вижити.

 

2. Американський бешкетників Кримінал Історія Спорт Драма США

Наш герой родом з маленького містечка, де він і живе, займаючись спортом ще з раннього дитинства. Його любов до спорту, а саме до боксу призведе до того, що це заняття не покине його і в дорослому житті. І до того, як хлопець битиметься з відомим боксером, він буде мало кому відомим. Але навіть бій з великою людиною не дасть нашому герою тієї слави і грошей, які йому потрібні. Знайомство з тренером повністю змінить життя хлопця, хоча шлях буде не з легких.

 

3. Остання любов Казанови Істрія Мелодрама Франція

Наш головний герой Казанова прославився як великий ловелас, азартний гравець, той, хто не сидить на місці і весь час шукає пригод. І все б було нічого, якби не ті любовні негаразди, в зв'язку з якими наш герой тікає з країни. Якраз будучи в таких перегонах Казанова знайомиться з молодою дівчиною, в яку сам того не помітивши закохується. Тільки на подив чоловіка дівчина не хоче відповідати йому взаємністю. Її умови такі - вона одна і нікого іншого. Дівчина повинна стати останнім коханням Казанови.

 

4. Кращі вороги Драма Біографія Історія США

У період 70-х років минулого століття в невеликому містечку на території США повинен ось-ось визріти конфлікт, пов'язаний з расове походження людей. У зв'язку з пожежею в школі для чорних, вони змушені, вчиться з білими дітьми, поки їх будівля не відремонтують. Таке з'єднання звичайних дітей, що відрізняються один від одного лише кольором шкіри, призводить до великого невдоволення білих людей і скандалу. На захист за чорними виступатиме жінка - така ж, як і вони, тільки лідер по натурі. Ну а за білих - піде чоловік, який ніяк не захоче поступатися своїми принципами.

 

5. Амундсен Драма Історія Біографія Норвегія

В ході перегляду цього фільму нам належить познайомитися з одним молодим мандрівником родом з Норвегії. Його кар'єра така, що наш герой користується істотним авторитетом серед найвідоміших мандрівників. Але він, як і всі люди має мрію, тільки свою особливу - відкрити небачену людині землю. Тільки ось, щоб здійснити її хлопцю доведеться ставити на кін сім'ю, друзів і всіх дорогих йому людей. Зрозуміти його практично неможливо, але це його вибір і його життя...

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 історичних кінострічок за 2019 рік
ТОП-5 історичних кінострічок за 2019 рік400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-03-14https://antikinoteatr.com/top-5-istorychnyh-kinostrichok-za-2019-rik