AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 Підбірка сильних драм, які змушують нас задуматися

Дивитися драматичний фільм це означає співпереживати його героям. Сюжет такого кіно розгортається, таким чином, що змушує багатьох глядачів переосмислити своє життя і зрозуміти - не все так погано як, здається ...

 

1. За прірвою в житі 2017 США

Народившись в родині, де батько є успішним торговцем, пощастило нашому герою. Але всупереч всім надіям батька, що син піде по його стопах, той вибрав зовсім інший шлях. Нашому герою хочеться стати письменником, і це всупереч його поганому успіху в знаннях. Тільки долю не змінити, хлопцю вдається навчитися цьому так званому мистецтва писання і навіть випустити свою першу публікація. Тільки ось Друга світова вносить свої корективи і можливо в даному випадку в кращу сторону.

 

2. Прощай, Крістофер Робін 2017 Великобританія

Це найкраща драма-біографія, в якій добре показано відношення між батьком-письменником Аланом Милном і його сином. Так як батьки хотіли дівчинку, то поява хлопчика у них не викликало очікуваного захвату. Ось і довелося няні замінювати дитині і маму, і тата. Тільки ось настав той момент, коли батькові з сином пощастило побути удвох, і в результаті чого світ побачив відому казку про Вінні, Кролика і Сови. Після цього творіння сім'ю наздогнала слава, а хлопчика ще більше самотність.

 

3. У любові і війні 1996 США

Всі події розгортаються в період Першої світової війни. Молодий кореспондент, якому лише на всього було 18 років, вирушив на фронт в Італію, де і потрапив під обстріл і отримав бойове поранення. У госпіталі йому дуже сподобалася медсестра, старша за нього на кілька років, в яку він по вуха закохується. Агнесс, так звали медсестру, не встояла перед молодим хлопцем і так само піддалася почуттю кохання. Тільки ось хлопцеві потрібно повертатися назад в США.

 

4. Бути Астрід Ліндгрен 2018 Швеція

Астрід Ліндгрен - шведська письменниця. У свої 16 років дівчина не завжди знаходить спільну мову зі своєю матір'ю і навіть зі своїми однокласниками. Але в той же час у неї багата фантазія, що пророкує дівчині бути письменницею. Взявши її в своє підпорядкування, місцевий газетний редактор надто захопився молодий підпорядкованої. І дівчині довелося виїхати з рідного селища, щоб таємно народити дитину, де їй доведеться залишити новонародженого хлопчика в чужій сім'ї. Це не легке рішення, але наша героїня не покидає надій на те, що коли-небудь забере свого сина.

 

5. Красуня для чудовиська 2017 США

Наша героїня ніколи не бачила свою матір, яка померла майже відразу після народження дочки. Тому всім її вихованням займався батько. Дівчинка росла прихованої, але розумною. Будь-яку свою образу вона виливала на папір. Коли нашу героїню відправлять до Шотландії, там вона познайомиться з відомим поетом, який, незважаючи на свій сімейний стан, проявляє знаки уваги до дівчини. Та, в свою чергу, не буде протистояти йому і, як результат такого зв'язку світ побачить її творіння - Франкенштейн.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 Підбірка сильних драм, які змушують нас задуматися
ТОП-5 Підбірка сильних драм, які змушують нас задуматися400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-01-14https://antikinoteatr.com/top-5-pidbirka-sylnyh-dram-yaki-zmushuyut-nas-zadumatysya