AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 цікавих фільмів 2019 року через серії «драма»

Перегляд цих кінострічок припаде до душі навіть тим, хто любить більш оптимістичні сюжети. Вся справа в тому, що і тут не обійшлося без комедії, що в черговий раз показує і доводить той факт - до всього потрібно ставитися простіше і з оптимізмом.

 

1. Мустанг Франція США

Наш герой засуджений до в'язниці і йому пропонують брати участь в спеціальній програмі, пов'язаної з реабілітацією. В рамках цієї програми в'язні повинні приручати диких коней. Чи наважиться на такий крок, було нелегко, але все ж краще ніж нічого не робити. Це справа виявилася не такою простою, але і не дурним. Нашому герою вдалося приручити самого «складного» коня, який нікого не слухав і нікому не піддавався. Це була справжня дружба і розуміння між твариною і людиною, що врятувало обох.

 

2. Птах високого польоту США

Наш герой - молодий чоловік, який працює спортивним агентом. Така робота пов'язана зі спортсменами, які ставали відомими після співпраці з хлопцем. Але і в такій роботі може бути криза, пов'язаний з оплатою праці і недооцінювання людської праці. Тільки нашого героя не так легко провести. Він придумав план, виграшний для себе самого. А для здійснення цього плану хлопцеві потрібно співпрацювати з одним баскетболістом, що взяли великий кредит в ім'я розвитку своєї кар'єри. Що з цього вийде, ніхто не знає.

 

3. Три секунди Великобританія

Час в три секунди розраховане на те, щоб куля потрапила в ціль за півтора кілометра від неї. І цей же час дається людям на те, щоб зреагувати на те, що відбувається навколо. Наш герой є люблячим чоловіком і батьком. І все було б нічого, якби не одне, але - темна сторона його минуле життя. Слідуючи своєму завданню впровадження до бандитам, наш герой мріє лише про одне - потрапити до своїх улюблених дівчаткам, дружині і доньці.

 

4. Чемпіон Південна Корея

Наш герой американець з корейським походженням займається спортом настільки серйозно, що до недавнього часу він був одним з кращих. Тільки після чорної життєвої смуги, йому довелося піти зі спорту. Але жити якось треба і хлопець працює охоронцем в магазині і нічному клубі. Тільки ось на такі гроші довго не протягнеш, і наш герой погоджується повернутися в спорт. Для цього він повертається на свою справжню батьківщину до сестри і її дітей. Там він і розуміє, що немає нічого важливішого сім'ї.

 

5. Схід Едерлезі Сербія

Все відбувається в давні часи, коли людям є гуляти по космосу і не турбується про інший світ. Там радіють інші закони, слідуючи яким Земля вважалася утопією. Всім керує якась корпорація під назвою Едерлезі, яка прагнути вивчити всі до кінця на благо людей. Для цього необхідно когось відправити у космос. Добровольцем буде молодий хлопець, а його супутницею - дівчина-робот.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 цікавих фільмів 2019 року через серії «драма»
ТОП-5 цікавих фільмів 2019 року через серії «драма»400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-04-20https://antikinoteatr.com/top-5-cikavyh-filmiv-2019-roku-cherez-seriyi-drama